تبلیغات
عکس و مطالب روز دنیا - وحشت رسانه‌های کره‌ از کاپیتان نکونام
عکس و مطالب روز دنیا
خلیج همیشه فارس ایران(THE PERSIAN GULF OF IRAN)

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1392
رسانه‌های خبری کره‌جنوبی از بازی خوب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان تعریف کرده و خواهان مراقبت از وی در بازی برگشت شدند.
خبرگزاری فارس: رسانه‌های خبری کره‌جنوبی از بازی خوب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان تعریف کرده و خواهان مراقبت از وی در بازی برگشت شدند.

 این رسانه‌ها پس از پیروزی پر گل شب گذشته که با دو گل فرمانده داخل زمین تیم کارلوس کی‌روش همراه بود، یک بار دیگر قابلیت‌های بالای بازیکنان ایران، به ویژه جواد نکونام، را ستودند و از چوی کانگ هی، سرمربی این تیم تدابیر لازم را برای مهار وی درخواست کردند.

*اومیانیوز: نکونام باعث انفجار در آزادی شد

روزنامه اومیانیوز در این باره نوشت: ‌ایران مقابل کره بازی سراسر هجومی ارائه کرد که در آن کاپیتان جواد نکونام 2 گل از 4 گل ایرانی‌ها را زد. وی خطرناکترین بازیکن تیم کی‌روش بود و باعث انفجار شوق و شادی هواداران در ورزشگاه آزادی شد.

این نشریه ادامه داد:‌ برای مهار وی کادر فنی تیم کره باید چاره اندیشی کند.

نکونام در جدال رفت با حریف آسیای شرقی در دقیقه 75 با گل زیبای خود باعث کسب پیروزی یک بر صفر شد.

 وحشت رسانه‌های کره‌ از کاپیتان نکونام

*روزنامه اقتصادی سئول: نکونام، محور فعالیت‌های ایران

روزنامه اقتصادی شهر سئول نیز عنوان کرد نکونام همانند بازی های گذشته ایران، محور فعالیت‌های سفیدپوشان مقابل لبنان بود. او تیمش را به خوبی به سوی بردی پرگل هدایت کرد. به نظر می‌رسد راه غلبه بر ایران، محدود کردن دامنه فعالیت‌های وی در تیم ایران است.

*سایت کوپوپ: نکونام یعنی نیمی از قدرت ایران

سایت کوپوپ هم نوشت نیمی از قدرت تیم ایران، نکونام است. در صورتی که جلوی حرکات وی در زمین گرفته شود، نیمی از توان ایران کاهش می‌یابد.
 طبقه بندی: ورزشی، 
ارسال توسط ~>احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ ما لایق کدوم یک از امتیازات زیر هستش؟آپلود عکس رایگان و دائمی
صفحات جانبی
پیوند های روزانه