تبلیغات
عکس و مطالب روز دنیا - گران‌ ترین تصادف دنیا +عکس
عکس و مطالب روز دنیا
خلیج همیشه فارس ایران(THE PERSIAN GULF OF IRAN)

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1392
یک دستگاه لامبورگینی زیبای Diablo نیز منهدم شد. نیسان مسابقه‌ای GT-R نیز در این حادثه به کلی خراب شد. مرسدس‌بنز CL600 و تویوتای Prius فوق نیز خودروهایی بودند که به صورت عادی از صحنه عبور می‌کردند.
بازار خبر: یک دستگاه لامبورگینی زیبای Diablo نیز منهدم شد. نیسان مسابقه‌ای GT-R نیز در این حادثه به کلی خراب شد. مرسدس‌بنز CL600 و تویوتای Prius فوق نیز خودروهایی بودند که به صورت عادی از صحنه عبور می‌کردند.

 تصور کنید یک سوناتا یا یک آزرا تصادف کند. صحنه‌ای دردناک هم برای صاحب آن هم برای خودرودوستان. اما اگر تصادف 14 خودرو شامل فراری، مرسدس‌بنز و لامبورگینی باشد آن وقت حکایت چیست؟ همین شده که گران‌ترین تصادف خودرویی دنیا را رقم زده است.

ساعت 10.15 صبح. جایی در اتوبان شیمونوسکی ژاپن. کلکسیونی از لوکس‌ترین و اسپرت‌ترین خودروهای دنیا. یک نمایشگاه اتومبیل متحرک. ناگهان همه‌چیز به هم می‌ریزد. 14 خودرو از کم‌یاب‌ترین محصولات دنیا به طرزی دلخراش با یکدیگر برخورد می‌کنند.

این تصادف 8 فراری، 3 مرسدس‌بنز، 1 لامبورگینی، 1 نیسان و 1 تویوتا را به کام خود کشید.
 
پلیس بعد از حادثه اعلام کرد که به احتمال زیاد شروع ماجرا با از دست دادن کنترل یکی از راننده‌ها بوده است. هر راننده نیز برای جلوگیری از برخورد با خودروی دیگر مجبور به انحراف مسیر می‌شود و در انتها آنچه نباید رخ دهد، رخ می‌دهد.
 
با توجه به اینکه همه خودروها اسپرت و با قدرت موتور بالایی بودند، طبیعتاً برخوردها نیز بیش از پیش خسارت‌آور خواهد بود.
 
در بین فراری‌ها می‌توان به مدل‌های مشهوری چون F430 اسکودریا، F360 مودنا و F335 اشاره کرد. یک دستگاه لامبورگینی زیبای Diablo نیز منهدم شد. نیسان مسابقه‌ای GT-R نیز در این حادثه به کلی خراب شد. مرسدس‌بنز CL600 و تویوتای Prius فوق نیز خودروهایی بودند که به صورت عادی از صحنه عبور می‌کردند.
 
بعدها اعلام شد که یکی از راننده‌های فراری فردی 60 ساله بوده که از ناراحتی قلبی رنج می‌برده است.

کارشناسان میزان خسارت این تصادف را 3 میلیون دلار اعلام کردند.

گران‌ ترین تصادف دنیا +عکس

گران‌ ترین تصادف دنیا +عکس

گران‌ ترین تصادف دنیا +عکسطبقه بندی: اوتومبیل، 
برچسب ها: اوتومبیل، تصادف، تصادف گران، تصادف ماشین های خفن،
ارسال توسط ~>احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ ما لایق کدوم یک از امتیازات زیر هستش؟آپلود عکس رایگان و دائمی
صفحات جانبی
پیوند های روزانه