تبلیغات
عکس و مطالب روز دنیا - گرانترین و زیباترین جواهرات تاریخ +عکس
عکس و مطالب روز دنیا
خلیج همیشه فارس ایران(THE PERSIAN GULF OF IRAN)

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392

برترین ها: الماس ها و جواهرات گران قیمت رویای خانم ها و بهترین دوست آنها هستند. بسیاری از ستاره ها و خانم های ثروتمند در کل دنیا جواهرات نایاب و شگفت انگیزی دارند که قیمت بعضی از آنها باورکردنی نیست. البته این قیمت ها با گذشت زمان افزایش نیز می یابند. با شنیدن کلمه جواهرات گران قیمت چیزی که به ذهنمان می رسد، الماس های تراش خورده و سوار شده روی حلقه، گردنبند، گوشواره، دستبند و ... است. بعضی از آنها به خاطر الماس شان و بعضی از آنها به خاطر اهمیت تاریخی شان قیمت سرسام آوری دارند. در اینجا به مجموعه ای از گرانترین جواهرات دنیا اشاره می کنیم:


10. گردنبند الماس، William Goldberg

این گردنبند 2 میلیون دلار قیمت دارد و الماس هایی به رنگ های مختلف دارد. وزن آن 45 قیراط است.


9. گردنبند الماس و زمرد Chopard

این گردنبند چشمگیر و زیبا 191 قیراط زمرد کلمبیایی دارد که با الماس هایی به هم وصل شده اند. قیمت آن 3 میلیون دلار تخمین زده شده است.


8. گردنبند ماری آنتوانت De Beers

De Beers یکی از مشهورترین برندهای صنعت الماس است. گردنبند ماری آنتوانت شبیه گردنبندهای قدیمی پرنسسی است و 181 قیراط وزن دارد. قیمت آن 3.7 میلیون دلار ارزیابی شده است.


7. گردنبند الماس Neil Lane

این گردنبند بیشتر شبیه آن گردنبندهایی است که پادشاهان در مراسم ازدواجشان یا در مسیر بازگشت از فتح و پیروزی می انداختند. 140 قیراط الماس آن را مزین کرده اند و قیمت آن 4 میلیون دلار است و یکی از بهترین گردنبندهای الماس دنیا محسوب می شود.


6. الماس آبی، Sotheby’s

این الماس 6.04 قیراط وزن و 7.98 میلیون دلار قیمت دارد. الماس آبی که یکی از زیباترین الماس های دنیاست در آفریقا کشف شده است.


5. گوشواره های الماس، House of Harry Winston

این گوشواره های برند هری وینستون بهترین و گران قیمت ترین گوشواره های تاریخ هستند. هری وینستون این گوشواره ها را بری ستاره ها طراحی کرده است تا در مراسم اسکار به گوش بیاویزند. قیمت این گوشواره ها 8.5 میلیون دلار و وزن آنها 60 قیراط است.


4. یاقوت قلب پادشاهی (Heart of the Kingdom Ruby)

نام این جواهر گرانبها معرف کلاس، زیبایی و ارزش یاقوت قلب پادشاهی است. این یاقوت قلبی شکلی 40.6 قیراط وزن دارد که روی گردنبند الماس 155 قیراطی سوار شده است. گاهی یاقوت از الماس گرانتر است و ارزش بیشتری دارد. ولی این یاقوت یکی از بهترین جواهرات تاریخ است. قیمت این یاقوت 14 میلیون دلار است.


3. انگشتر الماس آبی، شوپارد

این انگشتر که حلقه آن از طلای سفید است، از یک الماس آبی بزرگ به شکل بیضی و الماس های سفید کوچکی به دورش تشکیل شده است. قیمت این انگشتر 16.26 میلیون دلار است.


2. الماس سفید Sotheby’s

Sotheby’s یکی از قدیمی ترین حراجی های دنیاست و نقش مهمی در حراج و مزایده اجناس تجملی و لوکس دارد. الماس سفید Sotheby’s 100 قیراط وزن و 23 میلیون دلار قیمت دارد.


1. الماس قلب اقیانوس تایتانیک

قلب اقیانوس یکی از محبوب ترین الماس های دنیاست. این گردنبند 20 میلیون دلار می ارزد و گران قیمت ترین گردنبند دنیا تا به این تاریخ است.
طبقه بندی: بزرگسال،  نواجوان و جوان،  عجیب غریب،  جالب،  زنانه، 
ارسال توسط ~>احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ ما لایق کدوم یک از امتیازات زیر هستش؟آپلود عکس رایگان و دائمی
صفحات جانبی
پیوند های روزانه