تبلیغات
عکس و مطالب روز دنیا - وعده های روحانی در کرمان: آزادی به جوانان، رونق اقتصاد کشور، از میان رفتن افراط و تفریط
عکس و مطالب روز دنیا
خلیج همیشه فارس ایران(THE PERSIAN GULF OF IRAN)

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای توسعه همه جانبه کشور در عرصه های سازندگی و توسعه نیاز به مشارکت هفتاد و پنج میلیون نفر ایرانی داریم.

 

هجرت نیوز: دکتر حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در جمع هواداران خود در سالن تلاش کرمان گفت: این همه شور و احساس شما را ارج می نهم و هدف همگی ما این است که ایران آینده را آزادتر و آبادتر داشته باشیم.

در ادامه خلاصه ای از سخنان روحانی به صورت تیتروار می آید:

-دولت تدبیر و امید رونق را به اقتصاد کشور باز خواهد گرداند و مشکل اصناف، بازاریان، کارآفرینان و کارگران با انجام برنامه های مدون اقتصادی به زودی حل خواهد گشت.

- جوانان عزیز امید این مملکت هستند و در دولت شما آزادی جوانان میسر خواهد شد!

- آنان که8 سال به ما و بزرگان این نظام و انقلاب تهمت زدند بدانند در دولت ما دروغ پردازی و تهمت زدن هیچ جایی نخواهد داشت.

- من شهامت‌ مردم کرمان در 8 سال دفاع مقدس را از نزدیک مشاهده کردم و به همه شهیدان و جانبازان و آزادگان و بزرگانی که در این سرزمین برای دفاع از کشور تلاش کرده‌اند، درود می‌فرستم.

- افراط گران دیگر جایی در میان مردم نخواهند داشت و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا اعتدال و عقل گرایی جای افراط و تفریط را بگیرد.

- اکنون فضای جامعه به جای این که فرهنگی و سیاسی باشد امنیتی شده است و در دولت تدبیر و امید این فضای امنیتی برچیده خواهد شد و زندان های کشور خلوت خواهند شد.

- تصمیم برادرم دکتر عارف در انصراف از کاندیداتوری اقدامی انقلابی بود و این که در روزهای گذشته در استان های کشور ستادهای مشترک برای اینجانب و دکتر عارف تشکیل شده بود نشان از این دارد که همه به دنبال پیروزی ائتلاف اعتدال و اصلاحات در کشور بوده اند.

- لازم است به طور ویژه ای از آیت الله هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی و تمامی عزیزانی که در طول این یک هفته در جبهه اعتدال و اصلاحات تلاش کرده اند تا وحدت به وجود آید تشکر کنم.

- من به تمام استان‌های کشور که سفر می‌کردم همین طور برادر عزیزم دکتر عارف ملت شعار و اجماع را به ما گوشزد می‌کردند. این ندای شما را بزرگان اصلاحات و اعتدال هم به خوبی شنیدند. هم من و هم آقای دکتر عارف مساله را به تصمیم جمع اصلاحات و اعتدال و به بزرگ کشور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و همچنین سید محمد خاتمی واگذار کردیم.

- برای تقویت پول ملی کشور، کنترل بیکاری و گرانی، حاکم شدن اعتدال و صلح و دوستی در جامعه و برای این که به جای این که ساتریفیوژ بچرخد، همه اقتصاد مملکت به چرخش درآید، 24 خرداد پای صندوقهای رای بیایید و ثابت کنید ما پیروز انتخابات خواهیم بود.

گفتنی است در حالی که فقط 40 دقیقه از حضور روحانی در میان هوادارانش می گذشت، وی با بیان این که پیامک هایی به دستم رسیده که مردم شیراز هم اکنون منتظر من هستند؛ سالن را ترک کرد!

بر اساس خبرهای موثق یک فروند هواپیمای 24 نفره VIP مربوط به شرکت هواپیمایی ماهان وظیفه جابجایی روحانی و تیم همراه وی را به عهده دارد.ارسال توسط ~>احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ ما لایق کدوم یک از امتیازات زیر هستش؟آپلود عکس رایگان و دائمی
صفحات جانبی
پیوند های روزانه