تبلیغات
عکس و مطالب روز دنیا - بی روح ترین کنسرت دنیا! +عکس
عکس و مطالب روز دنیا
خلیج همیشه فارس ایران(THE PERSIAN GULF OF IRAN)

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 8 تیر 1392
باشگاه خبرنگاران: گوش دادن به صدای یک ساز می تواند آرامش خاصی را در انسان ایجاد کند و بخش زیادی از این حس را می توانیم از نوازنده دریافت کنیم. حال فرض کنید به تماشای گروهی رفته اید که تنها از تعدادی ربات بی روح تشکیل شده است ولی آهنگ هایی بهتر از انسان ها می نوازند، در این شرایط باز هم حس را به خوبی دریافت می کنید؟

ارکسترهای موسیقی از چندین استاد در نواختن ساز تشکیل شده است. آن ها با هنری که در زدن آهنگ مختلف دارند تماشاچیان را سرگرم میکنند و در ذهن ما شاید تنها انسان ها هستند که می توانندحس آهنگ را به تماشاچیان برسانند.

گروه موسیقی z این روزها متفاوت ترین و بی روح ترین گروه دنیا شناخته می شوند چرا که در این ارکستر هیچ انسانی ساز نمی زند و تمام کارها توسط ربات ها انجام می شود. ربات های این گروه تمامی سازهای یک گروه راک را به دقت می نوازند و گاهی بهتر از انسان ها این کار را انجام می دهند.

بی روح ترین کنسرت دنیا! +عکس

"یوچیرو کاواگوچی" مهندس دانشگاه توکیو طراح ارشد این گروه موسیقی است. او می گوید این گروه برای آینده طراحی شده است و خیلی بهتر از انسان ها قادر به کارکردن هستند. هر کدام از ربات ها می توانند نقش 7 انسان را با هم روی صحنه اجرا کنند.

این گروه چند شبی است که کنسرت هایی را برگزار می کنند تا بازخورد آن از سوی تماشاچیان بررسی شود. تا به اینجا به نظر می رسد بسیاری از تماشاچیان این ربات ها را بیشتر از انسان ها دوست دارند!

بی روح ترین کنسرت دنیا! +عکس


ارسال توسط ~>احسان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ ما لایق کدوم یک از امتیازات زیر هستش؟آپلود عکس رایگان و دائمی
صفحات جانبی
پیوند های روزانه